Logo-Merkbinders
  • banner 1920x1080 mensen Bas
  • Bas Schepers | Bas Schepers Community Marketing | Social Media

    Bas Schepers is als gepassioneerd community marketeer en 'vertrouwenbouwer' ervan overtuigd dat binnen het huidige bedrijfsleven, 'vertrouwen' de munteenheid vormt van de toekomst. Kernwoorden in zijn praktische aanpak zijn: eenvoud, focus en rendement. Met een klein team van gedreven community marketeers maakt hij bedrijven en organisaties 'social media proof' en zet hij de kracht van communities om in concreet meetbaar rendement.

Bas Schepers | Bas Schepers Community Marketing | social media

T: 06 29 07 53 79
E: bas@merkbinders.nl
W: www.basschepers.nl

Bas Schepers is als gepassioneerd community marketeer en 'vertrouwenbouwer' ervan overtuigd dat binnen het huidige bedrijfsleven, 'vertrouwen' de munteenheid vormt van de toekomst. Kernwoorden in zijn praktische aanpak zijn: eenvoud, focus en rendement. Met een klein team van gedreven community marketeers maakt hij bedrijven en organisaties 'social media proof' en zet hij de kracht van communities om in concreet meetbaar rendement.

Cacaokade 3
5705 LA Helmond

banner 1920x1080 mensen Bas

T: 06 29 07 53 79
E: bas@merkbinders.nl
W: www.basschepers.nl

Cacaokade 3
5705 LA Helmond

 

Jos Piek

Jos Piek

Merkbinder | Breinpositioneerder

T: 06 204 40 203 E:jos@merkbinders.nl

lees meer
Bas Schepers

Bas Schepers

Community Marketing | social media

T: 06 29 07 53 79 E:bas@merkbinders.nl

lees meer
Maikel Vugts

Maikel Vugts

BlueGlobe | webshops & maatwerk

T: 06 17 066 227 E:maikel@merkbinders.nl

lees meer

 

Manuel Putmans

Manuel Putmans

HomeMade Webdesign | websites

T: 06 248 16 686 E:manuel@merkbinders.nl

lees meer
Marco Aberson

Marco Aberson

Abezonz | design & vormgeving

T: 06 53 92 41 61 E:marco@merkbinders.nl

lees meer

 

René Wouters

René Wouters

René Wouters Fotografie | fotografie & film

T: 06 53 23 52 06 E:rene@merkbinders.nl

lees meer
Mensen270x370 Ruud

Ruud Machielsen

Mac Graphic | design & vormgeving

T: 06 24 28 88 61 E:ruud@merkbinders.nl

lees meer
Mensen270x370 cissy

Cissy van Hoof-Klaasen

CSupport | Verkoopstrategie

T: 06-31 98 99 29 E:cissy@merkbinders.nl

lees meer

Twitter MerkBinders