Logo-Merkbinders
  • banner 1920x1080 mensen ruud
  • Mac Graphic | design & vormgeving

    Ruud Machielsen visualiseert en vertaalt uw merk in pakkende communicatieconcepten. Van huisstijl en complete signing tot brochures en advertenties. Geen losse flodders of enkel mooie plaatjes, maar op elkaar afgestemde uitingen met een duidelijke boodschap en passend bij uw merk. Een goed doordachte strategie en een flinke dosis creativiteit vormen de basis. Effectieve marketingoplossingen die gezien en begrepen worden het resultaat.

Ruud Machielsen | Mac Graphic | design & vormgeving

T: 06 24 28 88 61
E: ruud@merkbinders.nl
W: www.macgraphic.nl

Ruud Machielsen visualiseert en vertaalt uw merk in pakkende communicatieconcepten. Van huisstijl en complete signing tot brochures en advertenties. Geen losse flodders of enkel mooie plaatjes, maar op elkaar afgestemde uitingen met een duidelijke boodschap en passend bij uw merk. Een goed doordachte strategie en een flinke dosis creativiteit vormen de basis. Effectieve marketingoplossingen die gezien en begrepen worden het resultaat.

Wever 4
5684 MR Best

banner 1920x1080 mensen ruud

Ruud Machielsen | Mac Graphic | design & vormgeving

T: 06 24 28 88 61
E: ruud@merkbinders.nl
W: www.macgraphic.nl

Wever 4

5684 MR Best

 

Jos Piek

Jos Piek

Merkbinder | Breinpositioneerder

T: 06 204 40 203 E:jos@merkbinders.nl

lees meer
Bas Schepers

Bas Schepers

Community Marketing | social media

T: 06 29 07 53 79 E:bas@merkbinders.nl

lees meer
Maikel Vugts

Maikel Vugts

BlueGlobe | webshops & maatwerk

T: 06 17 066 227 E:maikel@merkbinders.nl

lees meer

 

Manuel Putmans

Manuel Putmans

HomeMade Webdesign | websites

T: 06 248 16 686 E:manuel@merkbinders.nl

lees meer
Marco Aberson

Marco Aberson

Abezonz | design & vormgeving

T: 06 53 92 41 61 E:marco@merkbinders.nl

lees meer

 

René Wouters

René Wouters

René Wouters Fotografie | fotografie & film

T: 06 53 23 52 06 E:rene@merkbinders.nl

lees meer
Mensen270x370 Ruud

Ruud Machielsen

Mac Graphic | design & vormgeving

T: 06 24 28 88 61 E:ruud@merkbinders.nl

lees meer
Mensen270x370 cissy

Cissy van Hoof-Klaasen

CSupport | Verkoopstrategie

T: 06-31 98 99 29 E:cissy@merkbinders.nl

lees meer

Twitter MerkBinders